Titulär
1:e Suppleant
2:e Suppleant
Nordamerika
Stuart Appelbaum RWDSU/ UFCW / Förenta staterna
HeeWon Brindle-Khym RWDSU/ UFCW / Förenta staterna
Baldemar Velasquez
FLOC / Förenta staterna
Gwen Mills
UNITE HERE! / Förenta staterna
Scott Cooper UNITE HERE! / Förenta staterna
Peter Finn
IBT / Förenta staterna
Kim Jackson UNITE HERE! / Förenta staterna
Carrie Sallgren
UNITE HERE! / Förenta staterna
Matthew Clark
BCTGM / Förenta staterna
Mark Lauritsen UFCW / Förenta staterna
David Woods
BCTGM / Förenta staterna
Lisa Gregory
BCTGM / Förenta staterna
Derek Johnstone
UFCW/TUAC Kanada / Kanada
Anouk Collet
UFCW/TUAC Canada / Kanada
Tina Buonaugurio
RWDSU/UFCW / Förenta staterna
Ginny Coughlin
SEIU / Förenta staterna
Nicholas Allen
SEIU / Förenta staterna
Michele Kessler UFCW / Förenta staterna
Latinamerika
Pablo Quiroga
FATAGA / Argentina
Beslutas senare
FESTRAS / Guatemala
Antonio Vitor Vitor
FETIASP / Brasilien
Héctor Morcillo
FTIA / Argentina
Héctor Luis Ponce ATILRA / Argentina
Luis Ramón Hlebowicz
FTPSRCHPYA / Argentina
Ej fastställt
Clamu
Ej fastställt
Clamu
Ej fastställt
Clamu
Ej fastställt
Clamu
Ej fastställt
Clamu
Ej fastställt
Clamu
Västindien
Dwaine Paul
BWU / Barbados
Bert Paterson
GTAWU / Grenada
Kem Riley
ABWU / Antigua
Norden
Anne Berit Aker Hansen
NNN / Norge
Lea Väänänen
SEL / Finland
Anders Jonsson
Kommunal / Sverige
Malin Ackholt
HRF / Sverige
Lone Søgaard
3F / Danmark
Peter Kaae Holm
3F / Danmark
Eva Guovelin
LIVS / Sverige
Ole Wehlast
NNF / Danmark
Morten Dahlberg
CO-Industri / Danmark
Jaana Ylitalo
PAM / Finland
Clas Delp
Fellesforbundet / Norge
Oskar H. Gunnarsson
MATVÍS / Island
Förenade kungariket och Irland
Louisa Bull
Unite the Union / Förenade kungariket
Ivan Monckton Unite the Union / Storbritannien
Claire Trevor
Unite the Union / Förenade kungariket
Eamon O'Hearn-Large GMB / Storbritannien
Debi Bell
Unite the Union / Förenade kungariket
David Imre
Unite the Union / Förenade kungariket
Kontinental Västeuropa
Guido Zeitler
NGG / Tyskland
Johannes Specht
NGG / Tyskland
Holger Bartels
IG-BAU / Tyskland
Susanne Uhl
NGG / Tyskland
Elisa Rabe
NGG / Tyskland
Beslutas senare
UNIA / Schweiz
Alexandre Dubois
CFDT Agri-Agro / Frankrike
Christian Crétier
FGTA-FO / Frankrike
Pierre Bareille
CFE-CGC AGRO / Frankrike
Mariano Hoya
UGT- FICA / Spanien
Antonio Oviedo García
FeSMC-UGT / Spanien
Margot Sastre Albis
CCOO de Industria / Spanien
Raffaella Buonaguro
FAI-CISL / Italien
Fabrizio De Pascale
UILA-UIL / Italien
Andrea Coinu
FLAI-CGIL / Italien
Pia Stalpaert
CCAS-CSC / Belgien
Patrick Rehan
HORVAL-FGTB / Belgien
Steve Rosseel
CCAS-CSC / Belgien
Beslutas senare
Gewerkschaft PRO-GE / Österrike
Vasantha Fagard
HORVAL-FGTB / Belgien
Eva Eberhart
VIDA / Österrike
René Kouwenhoven
FNV / Nederländerna
Monja Caiolo
FILCAMS-CGIL / Italien
Gianfranco Brusaporci
FISASCAT CISL / Italien
Central-, nordost- och sydösteuropa
Raimondas Tamošauskas
LMP / Litauen
Zbigniew Sikorski
NSZZ "Solidaritet" / Polen
Beslutas senare
Kroatien
Östeuropa och Centralasien
Elmira Dzhunushalieva
FWU / Kirgizistan
Giorgi Diasamidze
GACIW / Georgien
Svitlana Samosud
AIWU Ukraina / Ukraina
Östra medelhavsområdet
Mustafa Türkel
TEKGIDA-IŞ / Türkiye
Avital Shapira-Shabirow
National Union of Salaried Employees / Israel
Ledig
Afrika
Leke Framgång
NUHPSW / Nigeria
Saber Tebbini
FGAT- UGTT / Tunisien
Runesu Dzimiri
FFAWUZ / Zimbabwe
Rabbeca Muthoki Mutua
KUCFAW / Kenya
Aurélie Egué
FESYNTRA-HTA / Benin
Nasr Awad Abdelrehim Fadl
IUWMEF / Egypten
Sydasien
Jyoti Macwan
SEWA / Indien
Mauroof Zakir
TEAM / Maldiverna, Republiken
Sirajum Munira
DWU / Bangladesh
Nordöstra Asien
Toshiyuki Ito
Mat-Rengo / Japan
Asuka Sakurada
Service-Tourism Rengo / Japan
Masanori Kawagishi
Noh-Dan-Roh / Japan
Hiromu Kogure
UA ZENSEN / Japan
Hiroaki Nonaka
Noh-Dan-Roh / Japan
Reserverad för
HKHEU / Hong Kong
Reserverad för
CHIEGU / Hong Kong
Reserverad för
SBHKEGU / Hong Kong
Ledig
Hiroko Shigematsu
UA ZENSEN / Japan
Reserverad för
NWU / Hong Kong
Ledig
Sydostasien
Raman Jey Kumar
AMESU / Malaysia
Daniel Edralin
NUWHRAIN / Filippinerna
Apantree Charoensak
CSWU / Thailand
Stillahavsområdet
Caterina Cinanni
UWU / Australien
Daniel Urai
NUHCTIE / Fiji
Chris Spindler
AMWU / Australien
Generalsekreterare
Sue Longley IUL / Schweiz
Lantarbetarfackgruppens styrelse (ex-officio)
Bev Clarkson
Unite the Union / Förenade kungariket
Alberto Ercílio Broch
CONTAG / Brasilien
HRCT-anställdas fackgruppsstyrelse (ex-officio)
Ronaldine Burgess
BIU / Bermuda
Asuka Sakurada
Service-Tourism Rengo / Japan
Carles Catala Pinyol
CCOO Servicios / Spanien
HBTQI-kommittén och deras allierade (ex-officio)
Michele Kessler UFCW / Förenta staterna
Gisele Adão
CONTAC / Brasilien
Kvinnokommittén (ex-officio)
Patricia Alonso
FAUPPA / Argentina
Assétou Espérance Dabiré-Traoré
SYNTETH / Burkina Faso
Alison Spencer-Scragg
Unite the Union / Förenade kungariket
Ungdomskommittén (ex-officio)
Uroš Milivojević
GS PPI Nezavisnost / Serbien
Barbara Badaru
NUPAWU / Uganda
Iqra Jamil
PFWF / Pakistan